Засідання методичної ради

У цьому навчальному році перше засідання методичної ради відбулося у новому складі: відновили своє функціонування методична комісія інформаційно-комунікаційних технологій та методичне об’єднання класних керівників, вихователів і викладачів фізкультури. Появу цих комісій викликала потреба сьогодення, оскільки ми живемо у світі інформаційних технологій, швидкого прогресу і, разом з тим, виховуємо покоління у складний для державотворення час.

Отже, у ВПУ-22 м. Сарни затверджені такі методичні та циклові комісії:

1. Методична комісія гуманітарних та суспільних предметів – голова

Хорольська О.В.

2. Природничо-математична циклова комісія – голова Дриганець С.В.

3. Методична комісія інформаційно-комунікаційних технологій – голова

Зіневич В.В.

4. Методична комісія професійної та практичної  підготовки  будівельників  –    голова Веретюк Т.В.

5. Методична комісія професійної і практичної підготовки автомеханіків та механізаторів –  голова Євтушик О.В.

  1. Методичне об’єднання професійної  та практичної  підготовки  столярів, перукарів, монтажників гіпсокартонних конструкцій і сантехнічного обладнання – голова Шкляр О.О.
  2. Методична комісія кухарів, кондитерів, барменів – голова Радько Л.П.

8.  Методичне об’єднання класних керівників, вихователів і викладачів фізкультури – голова Шапірко С.О.

Методична рада постановила, що колектив останній рік працює над єдиною методичною темою училища «Професійна компетентність педагога – важлива складова якісної підготовки кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів». На завершальному етапі протягом навчального року буде проведений ряд заходів, які покажуть результативність роботи у цьому напрямку та підсумують діяльність педагогічного колективу з методичної сторони та роботи над самоосвітою.

Члени методради обговорили і затвердили склад методради, план роботи на рік, структуру та організацію методичної служби, шкіл молодого викладача / майстра виробничого навчання, передового досвіду та закріпили наставництво за новоприбулими і малодосвідченими педагогами.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *