З нагоди Дня 1 вересня

для учнів першого курсу викладачем історії Оксаною Набухотною був проведений перший урок за темою «Україна і ЄС: проблеми та перспективи».  Протягом уроку учні дізналися про складові та функціонування Європейського Союзу, розглянули, які проблеми стоять перед Україною на шляху до ЄС та з’ясували перспективи їх вирішення. Викладач особливо відмітила нещодавно ухвалений Європейським парламентом безвізовий режим для України, а конкретно, які вигоди ми з цього маємо та що на нас чекає у перспективі.

По закінченню уроку до уваги аудиторії були запропоновані особливості європейських  цінностей, у ході розгляду яких учні дійшли висновку, що формувати європейську країну є обов’язок кожного виключно на засадах основних принципів толерантності, міжкультурного діалогу, демократичних перетворень та поваги до верховенства права; виховання поваги до національних, культурних надбань.

З привітальним словом виступила заступник директора з виховної роботи Лариса Шапірко, яка побажала першокурсникам натхнення у навчанні, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі Знань, тому що вона цікава і по-справжньому нескінченна. Лариса Олександрівна висловила щиру надію на життя українців у недалекому майбутньому за справжніми європейськими стандартами, високими якісними показниками навчання і праці.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *