Збори жильців учнівського гуртожитку

З метою забезпечення порядку та дотримання правил внутрішнього розпорядку учнями у навчальному закладі та безпосередньо в учнівському гуртожитку адміністрацією ВПУ-22 м. Сарни були організовані збори жильців учнівського гуртожитку. На збори були запрошені усі учні, які проживають у гуртожитку, вихователі, керівники навчальних груп і члени дирекції в особі заступника директора з навчально-виробничої роботи Сергія Брика, заступника директора з навчальної роботи Миколи Макаревича та заступника директора з виховної роботи Лариси Шапірко.

Сергій Петрович зупинився на організації виробничого навчання, професійно-теоретичної підготовки і виробничої практики, які є обов’язковими складовими навчального процесу у професійно-технічному навчальному закладі.

Микола Матвійович звернув увагу учнів на цілісність навчання і виховання в училищі, на участь учнів у суспільно-громадському житті навчального закладу, розповів про діяльність гуртків на базі навчальних кабінетів, майстерень і лабораторій. Заступник наголосив на суворому контролі з боку дирекції за відвідуванням учнями занять та якісною успішністю як теоретичного, так і практичного спрямування.

Лариса Олександрівна розповіла про організацію дозвілля у позаурочний час, а саме: діяльність бібліотеки, робота гуртків художньої самодіяльності і спортивних секцій. Заступник детально розповіла про графік і види гурткової роботи, участь наших учнів у різного роду конкурсах і змаганнях обласного і всеукраїнського рівнів. Крім того, Лариса Олександрівна багато уваги приділила власне проживанню у гуртожитку: зазначила правила, пояснила розпорядок або режим, дотримання техніки пожежної безпеки, звичаї та традиції учнів, які є мешканцями учнівського гуртожитку. Закликала учнів не створювати конфліктних ситуацій, бути толерантними у взаємовідносинах, допомагати та підтримувати один одного.

У кінці зборів учасниками було затверджено «Положення про учнівський гуртожиток».

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *