День працівників освіти!

Уже стало традицією у ВПУ-22 проводити святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. По-святковому прибрана актова зала, веселий настрій учнів та педагогічних працівників створювали затишну і разом з тим хвилюючу атмосферу. До вітального слова було запрошено директора училища Володимира Городнюка, який привітав увесь інженерно-педагогічний колектив зі святом, побажав міцного здоров’я, успіхів та натхнення на освітянській ниві.

За підсумками роботи у 2016-2017 навчальному році профспілковий комітет на чолі з директором урочисто відзначив викладачів, майстрів виробничого навчання та робітників училища грамотами, подяками і, звичайно, квітами. Як і кожного року наші педпрацівники були удостоєні відзнаками обласного управління освіти і науки, Сарненської райдержадміністрації і міської ради, а також оголошені лауреати конкурсу «Панорама творчих уроків».

Учні привітали своїх наставників чудовим концертом. Варто відмітити роботу усіх гуртків художньої самодіяльності: запальний рок-н-рол і мелодійний вальс (хореографічний гурток), виступ хору та ансамблю «Усмішка» (гурток хорового співу), яскраві сольні виступи учнів училища (гурток співу) і енергійні та життєрадісні ведучі (гурток декламації), які вдало доповнювали концертну програму та розважали публіку влучними жартами.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *