Навчання новоприбулих педагогів

У рамках Школи молодого майстра досвідчені педагоги ВПУ-22 проводили відкриті уроки виробничого навчання, а саме вступний та заключний інструктажі: Сагун С.Ф. – за темою «Ремонт коробки передач», Овсійчук В.Я. – за темою «Обпилювання». Варто відмітити професійну компетентність обох майстрів в/н, які уміло продемонстрували педагогам-початківцям хід вступного інструктажу, дотримання його структурних елементів, порядок дій, застосування дидактичного та матеріально-технічного забезпечення уроку, підготовку робочих місць учнів та демонстраційного столу майстра, обов’язкове наголошення на правилах техніки безпеки протягом усіх видів інструктажу. Малодосвідчені педагоги переконалися у важливості інструкційно-технологічних карток, побачили вимоги старших майстрів до свого зовнішнього вигляду та вигляду учнів, а саме – наявність спецодягу. Крім того, їхню увагу було звернено на чіткий розподіл учнів по робочим місцям під час поточного інструктажу. Обидва майстри в/н доступно та зрозуміло продемонстрували вихованцям технологічні операції, дотримуючись принципу поступовості. Обов’язковим було залучення учнів до виконання пробних робіт.

На заключному інструктажі новоприбулі педагоги відмітили важливість оцінювання виконаних учнями робіт, під час якого були вказані недоліки та способи їх усунення.

Загальний підсумок щодо проведення уроків виробничого навчання та написання планів-конспектів був підведений на черговому засіданні Школи молодого майстра.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *