Методична розробка уроку “Страви стародавньої Поліської кухні”

Предмет “Технологія приготування їжі”.

Тема «Кухні народів світу».

Тема уроку : Особливості Поліської кухні.

Мета уроку: 1.Оволодіти знаннями, уміннями, навичками у приготуванні страв стародавньої Поліської кухні.

  1. Формувати світогляд учнів, мотивувати необхідність набуття професійних знань, використовуючи знання старшого покоління, розвивати в учнів естетичні смаки.
  2. Виховувати почуття відповідальності до традицій українського народу, зокрема до Поліського краю; виховувати навики культурного обслуговування, почуття відповідальності у роботі з харчовими продуктами.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Вид уроку: урок-подорож

Обладнання: відеофільм “Майстер-клас приготування товченику із зернятами льону “, “Майстер-клас приготування гречаних млинців “,”Майстер-клас приготування кров’янки з тертою картоплею”,  “Майстер-клас приготування пиріжків на дубовому листі “,презентація  “Вареники – візитна картка української кухні”.

Між предметні зв’язки: історія, географія, товарознавство харчових продуктів.

Методичні рекомендації до уроку: учні заздалегідь поділені на експертні групи «історики», «географи», «кухарі». Кожній групі дано завдання опрацювати додаткову інформацію про історію, географію Сарненського району; поспілкуватись із старшим покоління (бабусі, прабабусі) для вивчення рецептів страв, які готувались в давнину, про характеристику стародавньої Поліської  кухні; про основні продукти, які використовуються для приготування страв.

Відкрити urokkuh2

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *