Відкритий урок біології

СТАРТУЮТЬ ВІДКРИТІ ЗАХОДИ!

Естафету відкритих уроків у новому навчальному році розпочала природничо-математична циклова комісія. 24 жовтня відбувся відкритий урок біології за темою «Історія вивчення клітини. Методи цитологічних досліджень.», викладач – Ірина Гаврилюк. Метою уроку було ознайомити учнів з історією вивчення клітин живих організмів, розглянути методи цитологічних досліджень та їх особливості. Під час уроку були використані словесні методи (розповідь, бесіда, повідомлення учнів) та демонстраційно-наочні, як от ілюстрація, презентація тощо. Вдало було використано міжпредметні зв’язки з історією та мікробіологією. Родзинкою уроку стали ігрові форми роботи – «Скринька з сюрпризом» на початку, що активізувало учнів і націлило на цікаву роботу, та «Кубик запитань», який Ірина Миколаївна застосувала для закріплення матеріалу і, водночас, для рефлексії, під час якої учні мали змогу завершити навчальний процес з позитивними емоціями.

Пізнавальною для всіх присутніх була інформація учнів, яку вони доповідали, виконуючи ролі учених, що внесли вагомий вклад у розвиток вивчення клітин.

Важливим етапом уроку була його мотивація, яка особливо яскраво прозвучала у кінці заходу: викладач звернула увагу на значення вивчення життєдіяльності клітин для здоров’я людини, для вирішення багатьох проблем у сучасній медицині.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *