HAPPY HALLOWEEN!

HAPPY HALLOWEEN!

«31 жовтня – Хелловін, свято, яке святкують у Великій Британії та Америці. Ще сотні років тому кельтські священики, яких називали Друїдами, на початку зими проводили фестиваль на честь бога смерті. Вони вірили в те, що цей бог керує світом взимку і скликає разом усіх привидів мертвих. 31 жовтня кельти розводили багаття, щоб налякати привидів і вигнати їх геть. Це і стало початком такого свята, як Хелловін.

Сьогодні Хелловін – це ніч, коли діти роблять гарбузові ліхтарі і ставлять їх у садку зі свічкою всередині. Вони ходять від будинку до будинку у костюмах привидів, дзвонять у двері і кричать: «Жарти або солодощі!» (англ. “Trick or Treat”!) Зазвичай дорослі пригощають гостей солодощами, але іноді вибирають жарти, і тоді діти вчиняють їм усілякі капості.»

З такою інформацією ходили учні ВПУ-22 з кабінету в кабінет, жартуючи та розігруючи студентів і поважних викладачів. Завітали і на нараду при директорові. Для кращого сприйняття повідомлення доповіді готували як англійською мовою, так і українською. Незвичні гості (скелет, відьма і привид) уміло виконували свої ролі і розважали публіку.

Ось таким незвичним і цікавим способом викладачі англійської мови вирішили показати, що, вивчаючи мову будь-якої країни, важливо знати також її культуру, звичаї і традиції.

Тематика стінгазет теж була присвячена Хелловіну. А оцінювати і вибрати найкращу роботу було доручено незалежним експертам – учням старших курсів, які повинні врахувати естетичний вигляд і змістовність повідомлення, його доцільність і грамотність.

Тож тиждень англійської мови розпочався цікаво, насичено, весело, а головне – ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ!

НАЙЦІКАВІШЕ – ПОПЕРЕДУ!

 

 

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *