Відкритий урок англійської мови

Як не помилитися у виборі професії?

Таку ідею пронесла через свій урок викладач англійської мови Оксана Зінькова. Учні І курсу (19 кух.) відпрацьовували лексичний матеріал з теми «Вибір кар’єри. Професії.», активно застосовуючи усі види мовленнєвої діяльності: читання, аудіювання, говоріння і письмо.

Завдяки різноманітним формам роботи урок пройшов швидко, насичено, була добре помітна співпраця і взаєморозуміння викладача і учнів. Присутні звернули увагу на професійну спрямованість уроку, оскільки одне із завдань – описати страву, приготовлену власноруч, – напряму пов’язане із майбутньою професією учнів. Приємно було чути, як учні із захопленням розповідали про свій кар’єрний вибір, про те, що не жалкують, вступивши на кухаря до нашого училища.

Викладач досить багато уваги приділила процедурі влаштування на роботу, оформленню резюме, проходженню інтерв’ю, що є досить актуальним на сучасному ринку праці. Для цього вдалою була імпровізація інтерв’ю роботодавця і працівника, який прийшов влаштуватися на роботу. На уроці широко використовувались засоби інформаційно-комунікаційних технологій.

Педпрацівники і власне учні вкотре мали змогу упевнитись у важливості вивчення англійської мови, у широкому її використанні у всіх сферах життя людини.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *