Halloween Party

HALLOWEEN  PARTY

На завершення тижня англійської мови викладачами-предметниками була організована дискотека з нагоди традиційного англійського свята Хелловін. На початку вечірки провели невеличку вікторину, а саме: що це за свято, чому його святкують, де воно найбільш популярне, які персонажі задіяні у святкуванні, що означає фраза «Trick or Treat» тощо. За кожну правильну відповідь учні отримували солодку винагороду.

Танці ж розпочали із флешмобу, який зібрав у єдине ціле учнів і викладачів та дав поштовх подальшим розвагам. Не обійшлося, звісно, і без жартів, що є притаманним саме Хелловіну. Конкурси та змагання учні сприймали з великою радістю, усі хотіли взяти участь.

У актовій залі була влаштована фотозона, де усі присутні могли зробити фото напам’ять. Одним із конкурсів було зробити селфі і виставити його у соцмережі. У кінці вечірки за найкраще фото його автори отримали приз. Родзинкою свята були костюми, маски, розмальовані обличчя, які учні виконали досить цікаво, проявивши своєрідну творчість та індивідуальність.

Отже, тиждень англійської мови добіг кінця і можна підсумувати його результати: був азарт, драйв, цікавість, досить великий масштаб, різноманітність та висока активність учнів, що є найприємнішим фактом учительської роботи.

Підсумки та нагородження учасників традиційно проведуть на загально училищній лінійці у понеділок.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *