Робота методичних комісій училища

Робота методичних комісій

Протягом листопада методична служба ВПУ-22 спрямовує свою діяльність на вивчення системи роботи педагогічного колективу щодо реалізації єдиної методичної теми училища, яка у 2018 році підходить до завершення. Дослідження даного напрямку відбуватиметься через роботу методичних комісій і об’єднань. Одна із форм роботи – відкриті засідання методичних комісій.

Так, 07.11. відбулося відкрите засідання методичного об’єднання класних керівників, вихователів і викладачів фізкультури. Під час зборів розглянули такі питання:

  1. Ярмарка педагогічних ідей (робота з батьками). Педагоги ділилися досвідом по роботі з батьками, у проведенні батьківських зборів, щодо відвідування сімей учнів, про співпрацю з психологічною службою, особливо з дітьми, яких відносять до «групи ризику».
  2. Адаптація учнів першого року навчання. Віра Дриганець, практичний психолог зупинилася на ознаках адаптації і дезадаптації, порівняла загальну картину з учнями минулорічного набору та запросила до індивідуальної роботи керівництво навчальних груп. Заступник директора з виховної роботи Лариса Шапірко наголосила на важливості взаєморозуміння класного керівника і майстра в/н, на дотриманні ввічливості і толерантності по відношенню до наших вихованців.
  3. Голова методичного об’єднання Світлана Шапірко оголосила про початок місячника спортивно-масової роботи (відповідальні викладачі фізкультури і предмета «Захист Вітчизни»), а також методичного фестивалю класних керівників, який розпочне викладач спецпредметів, класний керівник групи 19 а/м Святослав Миколайчук.
Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *