Робота методичних комісій училища

Засідання методичної комісії гуманітарних

та суспільних дисциплін

У рамках вивчення системи роботи методичних комісій училища відбулося відкрите засідання методичної комісії гуманітарних та суспільних дисциплін, протягом якого розглянули такі питання:

  1. Вивчення історії рідного краю на уроках суспільного циклу. Викладач історії Оксана Набухотна доповіла про включення даного питання у навчальний програмовий матеріал та поділилась досвідом роботи з даного питання, а саме публікація творчої роботи про політичну діяльність М. Грушевського у Сарнах. Викладачі суспільного циклу розповіли про різні форми роботи на уроках з метою зацікавлення учнів історією та політичними діячами нашого регіону. Голова комісії Оксана Хорольська внесла пропозицію видати навчальний посібник з даної теми.
  2. Розвиток творчих здібностей під час навчально-виховного процесу. Тамара Киреєва, викладач української мови і літератури запевнила усіх присутніх, що без творчості на уроках мови і літератури обійтися не можна. Враховуючи творчий компонент, викладачі підбирають вправи, домашні завдання, активно залучають учнів до подорожей, постійно використовують засоби інформаційно-комунікаційних технологій. Оксана Василівна запропонувала поширити досвід роботи викладача серед колег училища.
  3. Підготовка до проведення тижня права. Євгеній Дударик, викладач історії і права проінформував присутніх про загально училищні заходи та відкриті уроки, які відповідають тематиці тижня і проходитимуть з 11.12. по 15.12.
Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *