Професійна майстерність

Відмітили найкращих!

Педагогічний колектив училища у 2018 році завершує працювати над єдиною методичною темою, яка звучить так: «Професійна компетентність педагога – важлива складова якісної підготовки кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів ПТНЗ».

З метою об’єктивної оцінки професійних умінь та навичок майстрів виробничого навчання з підготовки робітників за професіями «слюсар з ремонту автомобілів», «водій автотранспортних засобів», «тракторист», «машиніст екскаватора одноковшового», а також реалізації їхньої професійної майстерності у ВПУ-22 був проведений конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання механічного напрямку.

У конкурсі взяли участь 13 чоловік: спеціалісти з підготовки трактористів/машиністів екскаваторів, інструктори по водінню, спеціалісти з підготовки слюсарів з ремонту автомобілів.

Конкурс складався з двох частин – теоретичної і практичної. На теоретичну частину конкурсу було відведено 1 годину і включені такі завдання: знання ПДР, основ безпеки руху, правил охорони праці, знання будови транспортних засобів, з усунення технічних несправностей транспортного засобу.

Практичні змагання були поділені на категорії відповідно до професій:

– для майстрів в/н з підготовки водіїв:

  • подолання підйому із зупинкою та рушанням з місця;
  • проїзд «Стоп-лінії»;
  • розворот та виїзд заднім ходом з габаритного двору за один прийом;
  • заїзд в гараж заднім ходом.

– для майстрів в/н з підготовки механізаторів:

  • копання траншеї екскаватором ЕО-2621В глибиною 60 см, шириною 1м;

– для майстрів в/н з підготовки слюсарів з ремонту автомобілів:

  • регулювання теплового зазору клапанів двигуна ЗМЗ-53.

У результаті конкурсу були визначені такі переможці:

  • майстер виробничого навчання з підготовки робітників за професією «водій автотранспортних засобів категорії С» – Бортнік Сергій Миколайович.
  • майстер виробничого навчання з підготовки робітників за професіями «тракторист», «машиніст екскаватора одноковшового» – Бортнік Валерій Іванович.
  • майстер виробничого навчання з підготовки робітників за професією «слюсар з ремонту автомобілів» – Калюшик Олег Володимирович.
Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *