Робота методичних комісій

Засідання методичних комісій

Робочий тиждень у ВПУ-22 розпочався відкритими засіданнями методичних комісій, а саме: методичної комісії інформаційно-комунікаційних технологій, природничо-математичної циклової комісії.

Члени комісій розглянули ряд питань, які були заплановані ще на початку навчального року, і ті, які є оперативними і потребують негайного вирішення.  Зокрема розглядали питання проведення предметних тижнів у грудні, підготовки відкритих уроків викладачами, використання методу проектів у навчально-виховному процесі, питання самоосвіти та її значення у професійній компетентності педагогів. Члени комісії ІКТ винесли на розгляд питання підготовки учнів до виробничої практики: забезпечення робочих місць, підготовка і ведення відповідної документації тощо. Крім того, багато уваги приділили роботі випускних груп-операторів над проектом профорієнтації у навчальному закладі, висловили свої думки, пропозиції і зауваження стосовно співпраці з педагогами училища. Голова комісії Віталій Зіневич рекомендував викладачам економічного циклу попрацювати над створенням бізнес-плану як атестаційної кваліфікаційної роботи учнів випускної групи обліковців.

Члени природничо-математичної комісії багато уваги приділили аналізу директорських контрольних робіт у групах І року навчання. Микола Макаревич, заступник директора з навчальної роботи наголосив на обов’язковій участі учнів ПТНЗ у здачі ЗНО, починаючи з 2018 року (відповідно до нового Закону України «Про освіту»). Саме тому він рекомендував членам комісії розробити заходи з метою покращення викладання предметів природничо-математичного циклу. Голова комісії Світлана Дриганець внесла пропозицію організувати навчальні комп’ютерні курси викладачів і майстрів в/н з метою створення та розробки електронних засобів навчання (посібників) і власних освітніх сайтів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *