Тиждень толерантності

16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності, який був проголошений Декларацією принципів толерантності у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.

Саме під гаслом толерантності у ВПУ-22 проходить цей тиждень, який насичений волонтерською діяльністю учнів та різноманітними акціями:

  • 13.11. – «Обійму безкоштовно», яка організована учнівським самоврядуванням та практичним психологом Вірою Дриганець.

Учні залюбки дарували радість друзям, викладачам та працівникам навчального закладу. Вони зустрічали усіх з плакатами та дарували теплі і безкоштовні обійми. Кожен прагнув обійняти іншого, підняти йому настрій.

Крім того, учасники розклеїли на дверях навчальних кабінетів вислови відомих людей про толерантність, поведінку, духовність і мораль.

«Байдужість – це параліч душі, її передчасна смерть.» (Антон Чехов)

  • 14.11. – «Посміхайся! Тобі це личить».

У такий нелегкий для нашої країни час люди стали все менше посміхатись, постійно стурбовані своїми проблемами. Волонтери з числа учнів ВПУ-22  взяли на себе завдання внести частинку позитиву в життя учнів та працівників училища.

  • 15.11. – Проведено журналістське опитування «Що таке толерантність на вашу думку?»

Усі бажаючі могли висловити думку, що саме для них означає поняття «толерантність». Автор найкращого висловлювання отримає заслужену винагороду наприкінці тижня.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *