Година спілкування

«Навчання – наша головна робота, знання –

наші головні здобутки»

У рамках Фестивалю класних керівників відбулася відкрита година спілкування у групі ІІ курсу 19 а/м, класний керівник – Святослав Миколайчук. Тема – «Навчання – наша головна робота, знання – наші головні здобутки». Основною метою заходу його учасники постановили активізацію  роботи учнів групи щодо покращення досягнень навчально-виховного процесу.

Основні питання, які були розглянуті упродовж виховної години, охопили увесь учбовий і виховний процес в училищі, а саме: дотримання поведінки, дисципліни, пропуски занять за три місяці навчального року; успішність учнів та їх участь у загально училищних заходах; дотримання санітарного стану закріпленого за групою кабінету і території, учнівських кімнат у гуртожитку; життя учнів у позаурочний час, проведення дозвілля, зайнятість у гуртках художньої самодіяльності і спортивних секціях.

Аналіз проводив актив групи, до складу якого входить староста, його заступник, профорг, відповідальні за санітарний стан і фізорг. Учні виступили з доповідями і презентацією своєї діяльності у навчальному закладі. Присутні переконалися, що учні групи 19 а/м є досить активними у громадському житті училища: беруть участь у всіх акціях, спортивних змаганнях, предметних тижнях, відкритих заходах, подорожах історичними місцями України, а також мають досить високі показники якісної успішності.

Святослав Іванович максимум уваги приділив правилам поведінки учнів училища, дотриманню техніки безпеки, протипожежної безпеки. Окремим питанням класний керівник виділив підготовку учнів до здачі ЗНО у наступному навчальному році.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *