Робота методичних комісій

16 листопада відбулося засідання методичної комісії професійної і практичної підготовки кухарів, кондитерів, барменів. Члени комісії розглянули ряд питань:

  1. Розробка контрольно-перевірочних завдань для перевірки якості знань учнів з предмета «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів» для ІІ курсу за І півріччя.
  2. Розробка завдань для проведення кваліфікаційних державних атестацій учнів за І семестр у групах 17 кух., 18 кух., 19 кух., 19 бар. відповідно до «Положення про навчально-виховний процес у ПТНЗ».
  3. Розробка контрольно-перевірочних завдань з перевірки якості знань учнів з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» для І і ІІІ курсів за І півріччя.

Усі члени комісії на чолі з головою Людмилою Радько активно обговорювали завдання для того чи іншого контролю знань учнів, вносили поправки, рекомендації і зауваження, одразу відкориговуючи поданий матеріал.

Новинкою засідання стало обговорення методики створення відеороликів з майстер-класами з приготування різного роду страв учнями власноруч. Такі роботи уведуть як елемент захисту атестаційної кваліфікаційної роботи на державних іспитах.

Сніжана Галушко, майстер виробничого навчання, розповіла про участь у роботі обласної методичної секції майстрів в/н і викладачів з підготовки кухарів, кондитерів. Основну увагу звернула на підготовку до конкурсів фахової майстерності, знання та уміння учнів, а також професійну компетентність наставників.

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *