Триває тиждень толерантності

15.11. розпочала свою роботу Скринька відвертостей «Я хотів би сказати, що…». У ході роботи учні опускали у скриньку свої побажання педагогам  та друзям, а також зізнання в коханні. Також паралельно з роботою Скриньки відвертостей  провели акцію під назвою «Давайте залишатись людьми». Волонтери роздавали усім маленькі конвертики з таким же надписом, у якому було печиво у вигляді фігурок тварин, що символізувало те, що не тільки нам, людям, потрібна допомога, а й братам нашим меншим.

16.11.  у день Посмішок та гарного настрою відбувся фотоконкурс «Візьми мене за руку та іди за мною», темою якого були фото на фоні улюблених куточків училища. Учні з радістю взяли участь у конкурсі та активно робили фото на фоні мальовничих краєвидів ВПУ-22 м. Сарни.

Також у переддень Дня студента відбулась святкова дискотека, де в основному лунала сучасна українська рок-музика. Протягом усього вечора волонтери дарували присутнім смайлики з побажаннями гарного настрою.

17.11. у день Ввічливості в училищі відбувся конкурс малюнків «Толерантність врятує світ». Взяти участь у цьому конкурсі виявили бажання багато учнів. У малюнках вони висловлювали, що означає толерантність для них самих. На завершення тижня було створено Квітку толерантності, кожна пелюстка якої містила фотозвіт за той чи інший день Тижня Толерантності.

На загально училищній лінійці були нагороджені грамотами та солодкими подарунками переможці в таких номінаціях:

  1. За «Найтепліші обійми» – Колодій Олена.
  2. За «Найщирішу посмішку» – Матешук Аліна.
  3. За «Найкращий вислів про толерантність» – Кущ Таїсія.

Подарунками були відзначені і волонтери, які стали активними учасниками тижня та ініціаторами багатьох заходів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *