Робота методичних комісій

Засідання методичної комісії професійної і практичної підготовки відбулося відповідно до плану. Розглянули ряд важливих питань організаційного характеру:

  • Затвердження екзаменаційних білетів на зимову сесію для учнів 5 курсу (підготовка молодших спеціалістів з напрямку «Будівництво та цивільна інженерія»).
  • Підготовка та проведення атестації кваліфікаційних робіт (організація заходів, перелік завдань, графік проходження, розробка комплексних контрольних робіт на кожну професію для підсумкової атестації тощо).
  • Матеріально-технічне забезпечення майстерень і лабораторій для проведення уроків виробничого навчання з підготовки будівельників.

Майстер в/н Віра Шапірко донесла присутнім інформацію щодо участі у роботі обласної секції майстрів в/н і викладачів за професіями «маляр», «штукатур», «плиточник». Віра Миколаївна доповіла, що багато уваги було приділено новому Закону України «Про освіту», а також включенню у навчальні робочі програми для підготовки будівельників регіонального компоненту.

Методист Елла Атясова ознайомила членів комісії із новими формами роботи під час проведення уроків (зокрема практичного спрямування), завданнями і засобами, які доцільно використовувати на вступному інструктажі (за матеріалами журналу «Профтехосвіта»).

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *