У колі побратимів

Любов до Батьківщини не з’являється з народженням дитини, її прищеплюють змалку батьки, вчителі та натхненні подвиги співвітчизників. Наша Вітчизна – це Україна, а її захисники – це наші герої. Багатьом із них Господь зберіг життя, і нині вони адаптувалися до мирного устрою.

Майстер виробничого навчання Микола Білотіл, демобілізувавшись із зони АТО, продовжив працювати і передавати навички професійної майстерності будівельника молодому поколінню, виховуючи любов не тільки до обраної професії, а й патріотизм, любов до України.

Саме тому на відкриту виховну годину за темою «У колі побратимів» він запросив своїх колег по зброї, з якими його звела війна на сході України. Заворожено слухали розповіді учасників АТО: Миколи Білотіла – сержанта, військовослужбовця 55 артилерійської бригади; Валерія Кардаша – військовослужбовця 24 штурмової бригади; старшого солдата Олександра Ворона – військовослужбовця батальйону територіальної оборони «Горинь». Свої розповіді воїни доповнювали фотографіями, відеороликами із зони бойових дій. Відважні бійці поділилися досвідом, особливостями військової служби, дали вичерпні відповіді на запитання учнів. Підкорені їхньою мужністю, відвагою та героїзмом, учні із завмиранням серця спостерігали за зміною сюжетів на відео, відчуваючи свою присутність там, на передовій.

Виховна година пройшла на єдиному подиху, як миттєвість, адже хотілося усе зафіксувати у свідомості, доторкнувшись душею до героїзму, відданості і любові наших земляків до неньки України. Це була година виховання національного патріотизму, активної життєвої позиції, шанобливого ставлення до героїв живих, а пам’ять полеглих у боротьбі за недоторканість наших кордонів і за свободу присутні вшанували хвилиною мовчання.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *