Перший відкритий урок

Шлях становлення особистості на професійній ниві – нелегкий, але хвилюючий і цікавий. Малодосвідчені педагоги, викладачі і майстри виробничого навчання, навчаючи учнів, вчаться й самі. Перший відкритий урок – це та невеличка сходинка, яка є стартом для подальших великих звершень.

28 листопада свій перший відкритий урок провела майстер виробничого навчання з підготовки операторів Вікторія Вакулко. Тема – «Побудова елементарних функцій в електронних таблицях Excel». Спокійний врівноважений темп уроку, постійна взаємодія майстра і учнів, хороші знання справили помітне позитивне враження на колег. Майстер дотримала усіх структурних елементів уроку, їхню послідовність, чіткий перехід від одного етапу до іншого. Під час поточного інструктажу вдало проводила індивідуальну роботу з учнями, направляючи їх і допомагаючи у складних питаннях.

Методична комісія інформаційно-комунікаційних технологій та увесь колектив щиро вітають Вікторію Михайлівну з вдалими першими кроками до професійної майстерності.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *