Школа молодого педагога

У роботі вчителя важливо постійно вчитися, прагнути досконалості, бути компетентним у тому, що ти робиш, плекати свій професійний рівень навіть не щодня, а щомиті. Важливо ніколи не зупинятися на досягнутому, шукати нові форми і методи роботи, бути допитливим, не боятися запитати поради чи попросити підказки. Двері відкривають тому, хто в них стукає. Краще зайвий раз перепитати, ніж сором’язливо відійти і не отримати відповіді, рішення тощо.

Саме з метою допомогти, підказати, направити у ВПУ-22 діє Школа молодого педагога. 28 листопада у засіданні Школи взяли участь практичний психолог Віра Дриганець, заступник директора з виховної роботи Лариса Шапірко, методист Елла Атясова. Учасники обговорили питання виникнення конфліктів з учнями на уроках, підготовки до батьківських зборів, а також повторили основи методики викладання, типи та види уроків, форми роботи на уроці та застосування інноваційних педагогічних технологій у своїй практиці.

Молоді колеги були активні, жваво обговорювали різні ситуації, питали поради, а в кінці провели самооцінювання за результатами тестування з методики, педагогіки і психології. Постійна робота над собою і бажання вчитися привели малодосвідчених педагогів до якісних знань і високих результатів. Засідання завершили такими словами:

«Приходити на урок слід настільки підготовленим,

щоб знати точно: куди прийшов, для чого прийшов,

що будеш робити і чи буде від цього добре»

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *