А я у будівельники пішов…

А я у будівельники пішов

Із мрією будувати, будувати…

Мости, будинки, космодром,

І радість людям дарувати.

Такими словами розпочали відкриту виховну годину учні групи 040 будівельників під керівництвом класного керівника Набухотної О.В.  та майстра в/н Сороки С.М. Це є переконливим свідченням того, що педагоги училища щохвилини дбають про підготовку висококваліфікованих робітників не тільки під час теоретичних  і практичних заннять, але й в позакласній роботі. Учні із задоволенням відмітили, що професія будівельника – ровесник людської цивілізації, професія багатогранна, яка поєднує творчість особистості зі складними технічними розрахунками.

Присутні відправились у віртуальну подорож сторінками минулого, сьогодення та майбутнього будівництва та професії будівельника, дізнались про цікаві факти з історії розвитку будівництва, провели екскурс по визначних архітектурних спорудах України, Сарненщини як доказ того, що ми живемо у новому столітті архітектури.

Підсумком виховної години стали слова американського бізнесмена: “Якщо ви працюєте заради грошей – ви ніколи їх не заробите. Якщо ж працюєте заради задоволення – успіх вам гарантований”.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *