Козацькі забави

Справжнім святом козацької доблесті і звитяги стали «Козацькі забави», які традиційно проходять в училищі як завершальний акорд місячника спортивної та оборонно-масової роботи. Гучними оплесками присутні вітали учасників, які жонглювали м’ячем, перетягувалися на пасках, збирали і розбирали автомати на швидкість, вичавлювали сік з апельсину, стрибали в мішках, лежачи на спині, підіймали штангу, перетягували канат.

А привітання команд і конкурс ерудитів переконливо засвідчили, що учасники забави мають не тільки фізичні здібності, а й, як годиться справжнім козакам, почуття гумору та естетичний смак.

У забаві брали участь учні ІІ і ІІІ курсів, команди мали назви «Булава» і «Хортиця». Учасники команди «Булава» виявили неабияку волю до перемоги, але перемогти «Хортицю» не змогли. Військово-спортивне свято, організоване викладачами Володимиром Артюхом і Петром Тимощуком, стало переконливим свідченням того, що майбутня безпека країни буде в надійних руках, адже учні в училищі опановують не лише секрети професійної майстерності, а й готуються до захисту Вітчизни.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *