Загальноучилищні батьківські збори

Батьківські збори – складова ланка життя

професійно-технічного навчального закладу

9 грудня 2017 року в  навчальному  закладі відбулися загально училищні батьківські збори. Метою заходу було залучення батьків до співпраці з педагогами та адміністрацією, до активної участі в житті навчального закладу, виховання педагогічної культури батьківської громади.

У зборах взяли участь батьки, які відповідально виконують свої батьківські обов’язки і з розумінням відносяться до проблем навчального закладу. Щиро переймаючись майбутнім своїх дітей, вони індивідуально співпрацюють із майстрами виробничого навчання, класними керівниками й адміністрацією з питань навчання і виховання підлітків.

Під час зборів директор училища  Володимир Городнюк звернув увагу на  значення спільної  діяльність навчального закладу та батьківської громадськості з підготовки конкурентоспроможних фахівців робітничих професій в світлі сьогодення. Заступник  директора з НВР Сергій Брик звернув увагу на  роль   виробничої практики у формуванні компетентності майбутніх висококваліфікованих робітників. Микола Макаревич, заступник  директора з НЧ до відома батьків довів зміни до проведення державної підсумкової атестації у професійно-технічних навчальних закладах та проведення ЗНО у 2018 році. Про зайнятість  учнів  в позаурочний час присутніх інформувала  Лариса Шапірко, заступник  директора з навчально-виховної роботи.

До уваги батьків була запропонована концертна програма  за участю учасників  художньої самодіяльності училища. Крім того, життя своїх дітей батьки мали можливість побачити під час демонстрації фото презентації на великих екранах у актовій залі: уроки, виробниче навчання, екскурсії, конкурси фахової майстерності, позакласна, гурткова і спортивна робота.

Подальша зустріч з батьками проходила у навчальних аудиторіях з керівниками навчальних груп.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *