Конкурс фахової майстерності

05.12.2017 на базі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів за професією «Перукар». Честь ВПУ № 22 м. Сарни захищала майстер виробничого навчання Ірина Тишковець.

Під час виконання теоретичного туру 6 учасниць представили підготовлені заздалегідь методичні розробки уроків виробничого навчання та змагалися у знаннях теоретичного матеріалу з професії, виконавши тестові завдання. Завершивши виконання даного завдання, учасниці продовжили втілювати свою майстерність у лабораторії перукарів. Лишилося найскладніше – виконання вечірньої зачіски на довгому волоссі, яка відповідає модним тенденціям сьогодення. Протягом 2 годин конкурсанткам вдалось створити цілісний образ – модель з сучасною зачіскою та макіяжем у вишуканій вечірній сукні та на високих підборах.

Моделі на подіумі демонструють створену руками майстринь-конкурсанток красу. Присутні у захваті від побаченого. Журі підводить підсумки конкурсу, і ось вона, вирішальна мить…

У нелегкій, проте справедливій боротьбі Ірина Анатоліївна посіла почесне друге місце і отримала диплом ІІ ступеня управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та цінні подарунки.

Педагогічний колектив ВПУ-22 вітає

Ірину Анатоліївну із достойним результатом!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *