Гіркий біль Афганістану

Саме під таким гаслом пройшла година спілкування у групі 16 а/м, яку підготував і провів куратор Анатолій Білець разом зі своїми учнями, запрошеними воїнами-афганцями та за участю учнів групи 012 а/м.

Крок за кроком веде педагог своїх вихованців тяжкими дорогами афганської війни, розповідає про її причини, втрати і наслідки, демонструючи цікаві відеоматеріали та епізоди документальної хроніки. Учні групи Владислав Комар, Юрій Жук, Олександр Смицький, Петро Пінчук, Олег Цицюра у своїх повідомленнях розкривають знані і незнані сторінки тих подій.

Кульмінацією заходу стали виступи гостей, колишніх воїнів-афганців – Петра Лавренчука і Миколи Балабушки, які простими і щирими словами передали свої спогади і почуття від тих пекучих років, коли їм довелося воювати в Афганістані. Звертаючись до присутніх юнаків, вони дають їм поради – завжди залишатися справжніми чоловіками, які б випробування не випали на їхню долю.

Скорботна хвилина мовчання об’єднала присутніх у єдиному пориві – вічна пам’ять полеглим! Боже, пошли мир на стражденну землю України! Представники групи несуть квіти до помітних знаків колишнім учням ВПУ-22 – воїну-афганцю Ярославу Губені та воїну АТО Леоніду Озеранчуку. Цей своєрідний ланцюг пам’яті єднає загиблих і живих, звичайне людське щастя і світле юнацьке кохання, яке наскрізно струменіло з героїко-романтичних пісень, виконаних учнями групи 012 а/м.

Закінчилось щире та задушевне спілкування різних поколінь таким на цей момент доречним і потрібним:

  • Слава Україні!
  • Героям слава!
Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *