Відкритий урок бухгалтерського обліку

13 грудня відбувся відкритий урок бухгалтерського обліку за темою «Утримання із заробітної плати». Метою уроку було сформувати в учнів поняття про види утримань, вміння їх застосовувати на практиці згідно з чинним законодавством України. На уроці викладач бухгалтерського обліку Любов Яковець уміло використала міжпредметні зв’язки, а саме: «Основи оподаткування», «Правознавство», «Інформаційні системи і технології в обліку», «Банківська справа», таким чином зробивши його насиченим різноманітною корисною інформацією. У цьому їй допомогли викладач спецпредметів Оксана Кузьмич та майстер в/н Віра Ільчук.

Важливим моментом уроку була мотивація навчальної діяльності учнів: викладач підвела учнів до думки про те, що заробітна плата для працівників є основним джерелом матеріальних благ з одного боку, а з іншого – тією обставиною, що суми, які спрямовуються підприємством на оплату праці, так чи інакше служать мірою, що визначає надходження податків і обов’язкових платежів у бюджетні та цільові фонди.

Під час рефлексії учні за допомогою інтерактивного методу «Мікрофон» відповідали на запитання «Чим цікава професія бухгалтера?» Піднесена  атмосфера та високий рівень засвоєння учнями знань з бухгалтерського обліку склали загальне позитивне враження від інтегрованого уроку спеціальних дисциплін та виробничого навчання.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *