Андріївські вечорниці

Розмалюємо світ у кольори веселки!

         Під таким гаслом пройшла година спілкування у групі

         № 20 бух ВПУ-22 м. Сарни.

         Сучасні молоді люди – це майбутнє України, її змістовне сьогодення і невичерпний світ талантів і захоплень, вмінь і дивовижних відкриттів. Тому наша юнь вимагає до себе уваги, розуміння, можливостей реалізувати свій потенціал для блага держави, на радість рідним і близьким, щоб принести в кожен прийдешній день яскраві кольори веселки. Саме таку мету поставили перед собою всі учні випускної групи обліковців, операторів комп’ютерного набору разом зі своїм наставником Тамарою Киреєвою.

Розповісти всім про своє захоплення, про мрію, презентувати старовинні українські ремесла, заглянувши до бабусиних скринь і комор, представити світ дозвілля сучасної молоді і продемонструвати їх на конкретних прикладах змогли учасники цікавого заходу «Розмалюємо світ у кольори веселки», який пройшов у формі «Андріївських вечорниць» з елементами веб-квесту. Андріївські вечорниці по-новому, так назвали своє дійство його учасники та організатор. Вони презентують «Українську вишивку», використовуючи мультимедійну презентацію, поетичні та художні рядки, пісню. До древніх забавлянок українських дівчат відноситься і виготовлення ляльки-мотанки , про яку розповідають, демонструючи  веб-слайди та витвори своїх рук – яскраві ляльки-мотанки.        А які ж вечорниці без традиційного українського частування? І молоді господині частують присутніх пухкими варениками, найсмачнішими бутербродами з салом, а ще декому дістався і горщик з борщем, бо їхнє захоплення – це наша поліська кухня, про яку дівчата підготували веселі кліпи та щедре частування. Ліричну ноту у вечорниці вносять гості, парубки з групи № 012АМ, задушевною піснею «Місяць на небі, зіроньки сяють…», яку підхоплюють присутні. Господиня вечорниць Тамара Борисівна запрошує гостей за допомогою чарівної веселкової доріжки, вишитої руками її мами більше 50-ти років тому, перенестись у сьогодення, щоб стати учасниками сучасних вечорниць, на яких демонструватимуть свої таланти панянки ХХІ століття, що розмістилися на другому крилі сцени.

Родзинкою свята стала демонстрація сучасної моди. Ведучі запрошують на подіум моделей, одяг яких виготовлений із звичайних підручних матеріалів: пишна вечірня сукня виконана на основі кольорових паперових серветок, фантастична сукня зі старих газет здається справжнім кіоском з написом «Преса», а діловий костюм, виготовлений із пластикових пакетів, можна сплутати з дорогим брендовим одягом. Отакі вони – модельєри і дизайнери нашого часу!

Щемливі слова пісні, яку так щиро виконує учениця, мимоволі переносять присутніх у жорстоку реальність – війна, обірвані молоді життя…

– Давайте ж будемо розмальовувати світ у кольори веселки, щоб несли вони радість, красу і мир на нашу землю! Під акорди пісні «Як у нас на

Україні» учасники дійства виходять до глядачів,  яких було біля двох

сотень, зі своїми витворами в руках, демонструючи єднання поколінь, захоплень, що виливаються в єдине прагнення кожного українця – мир, достаток і благополуччя в нашій неньці-Україні.

Ось такі вечорниці по-новому презентували уже майже випускники ВПУ-22 м. Сарни.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *