Вивчаємо сучасні технології

Йти в ногу з часом – основна вимога професійно-технічної освіти на сучасному етапі. Педагогічний колектив ВПУ-22 постійно вивчає і впроваджує новітні виробничі технології у навчально-виховний і навчально-виробничий процеси з усіх професій, що готують в училищі. Про новинки у тій чи іншій галузі учні закладу дізнаються під час проведення практичних семінарів, майстер-класів і, звичайно, на уроках теоретичних і практичних занять.

Так викладачем спецпредметів з підготовки будівельників Тетяною Веретюк був проведений відкритий урок у групі ІІІ курсу 24 в/б за темою «Перегородки зі склоблоків». Протягом уроку учні ознайомились з видами склоблоків, їх виготовленням і виробниками України та Європи. Дослідили сферу використання такого матеріалу, його практичність, доцільність. Вивчили різні методи монтажу, їх переваги і недоліки.

За допомогою презентації «Перегородки зі склоблоків в інтер’єрі сучасних будинків» викладач продемонструвала різноманітні варіанти перегородок, їхній естетичний і практичний вигляд, розмаїття дизайнерських рішень. Під час відеофільму учні мали змогу побачити усю послідовність виконання технологічних операцій при укладанні склоблоків, варіанти конструктивних рішень, використання будівельних матеріалів тощо.

У кінці уроку Тетяна Василівна зробила наголос на взаємозв’язках предметів спеціального циклу, на важливості отримання знань з кожного предмета у поєднанні з іншим, на самоосвіті учнів протягом життя, оскільки будівельна галузь постійно розвивається і швидко змінюється. А високоякісний спеціаліст – це той фахівець, який знає сучасні технології і може застосувати їх на практиці.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *