Педагогічні читання

Протягом зимових канікул у навчальному закладі у конференц-залі проходять педчитання, під час яких педагогічний колектив на чолі з директором розглядають ряд важливих і актуальних питань професійно-технічної освіти.

Так з детальним роз’ясненням і коментарем Володимир Городнюк презентував колективу ВПУ-22 Закон України «Про освіту», розглянувши особливості реалізації його положень у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Крім того, викладачі і майстри в/н звітували про роботу над своєю методичною темою, ділилися досвідом організації навчально-виховної і навчально-виробничої роботи. Досить багато уваги було приділено компетентнісному підходу у навчанні, пошуково-дослідницькій діяльності учнів, проектній методиці, використанню інтерактивних форм роботи на уроці, застосуванню ІКТ під час навчального процесу, вивченню історії рідного краю, упровадженню новітніх виробничих технологій тощо.

За прикладом тренінгів Волинського субрегіону, які тривали протягом 2016-2017 року, педпрацівників ознайомили з перспективами розвитку професійно-технічної освіти, з напрямами підготовки робітників, які затребувані на ринку праці. Так Олександром Тишковцем були представлені компетенції майбутнього, про які ще навіть не здогадується більшість освітян, а також новітні педагогічні технології та інструменти ІКТ, які уже можна активно, а головне – результативно, використовувати у своїй практиці.

Педагогічні читання завершилися підсумковою педрадою, на якій адміністрація закладу звітувала про досягнення і здобутки колективу за І півріччя навчального року, провела аналіз недоліків у роботі і озвучила перспективні завдання на ІІ семестр 2017-2018 навчального року.

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *