“Єднання заради незалежності” – виховна година

«Єднання заради Незалежності» – під таким гаслом пройшла відкрита виховна година для учнів 17 а/м під керівництвом Майї Геги. Тему виховної години класний керівник присвятила Дню Соборності України. Учні з гордістю говорили про ті події січня у ХХ сторіччі, що подарували нам, сучасним українцям, дві славетні події, якими наші героїчні предки заявили про появу української нації на політичній мапі Європи – це проголошення IV Універсалом Української Центральної Ради незалежності УНР у 1918 році та Акт злуки УНР і ЗУНР у 1919 році. Обидві події припадають на одну дату 22 січня, з різницею в один рік.

Присутні вшанували пам’ять борців за незалежність Батьківщини, які віддали на алтар незалежності найголовніше – життя. Було сказано про героїзм воїнів АТО, які так само відстоюють незалежність і соборність рідної неньки-України. Майя Володимирівна разом зі своїми вихованцями вдало продемонстрували циклічність подій, провели паралель між минулим і сьогоденням з різницею в одне століття.

Виконання Гімну України усіма присутніми ще раз підтвердило, що «ми, браття козацького роду», готові боронити свою самостійність і єдність, не шкодуючи власного життя. Бо Україна – понад усе!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *