Сторінками героїчної історії Сарн

Протягом тижня історії учні ВПУ-22 були активно задіяні у різноманітних видах діяльності: пошукова робота, інформаційні години, творча діяльність, диспути, екскурсії тощо. Викладачі кафедри історії доклали максимум зусиль, щоб зацікавити учнів предметом, викликати інтерес до історії рідного краю та патріотичні почуття, розповідаючи про ті чи інші історичні події нашої держави. Викладачі охопили важливі дати і події, які стосувалися і цілої країни, і окремо взятого регіону, і Сарненщини зокрема.

На завершення тижня історії учнями спільно з викладачем Михайлом Завгороднім була представлена тематична виставка, присвячена Героям Крут.

А в п’ятницю викладач Світлана Туцька провела позакласний захід «Велика Вітчизняна війна у м. Сарни», під час якого присутні дізналися про події, які проходили у нашому місті у воєнні роки. Учні із захопленням слухали про героїв війни, на честь яких у Сарнах були названі вулиці, а також збудовані обеліски і пам’ятники. Світлана Петрівна розповіла про героїчні подвиги партизанських загонів, розвідників, діяльність молодіжних груп і організацій. Основну увагу викладач приділила вихованню в учнів патріотичних почуттів, гордості за своїх земляків, які віддавали життя не задумуючись, виявляли мужність, героїзм і відданість своїй Батьківщині.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *