Перший випуск 2018!

31 січня 2018 року на базі кабінету інформатики у ВПУ-22 був проведений захист творчих робіт учнів групи 16 б/о: Державна підсумкова атестація з професії «обліковець (реєстрація бухгалтерських даних), оператор комп’ютерного набору». Екзамен проходив комплексно з двох спеціальностей, оскільки професія інтегрована. Як обліковці учні готували творчу роботу на одну із актуальних тем економіки чи бухгалтерського обліку. Як оператори – захист проектної роботи, яку виконували 7 підгруп по 4 чоловіки у кожній. Завдання проектної роботи полягало у створенні відео презентації про кожну методичну комісію навчального закладу. У цьому учням активно допомагали голови методичних і циклових комісій, а керівником проекту був викладач інформаційних технологій Олександр Тишковець.

Зразок проектної роботи

Результатом виконання проектної роботи стали чудові відеоролики, що демонструють історію, сьогодення, діяльність, кадровий склад і матеріально-технічну базу нашого навчального закладу. Захист робіт оцінювали члени методичної комісії інформаційно-комунікаційних технологій, а також представники дирекції. Очолював поважну екзаменаційну комісію директор Володимир Городнюк.

У кінці захисту робіт та після підведення підсумків і виставлення оцінок учні 16 б/о отримали дипломи кваліфікованого робітника.

Колектив ВПУ-22 м. Сарни щиро вітає перших випускників 2018 року, бажає успіхів в житті, творчого натхнення, професійних злетів і достойного життя у мирній, процвітаючій державі!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *