Стипендія для розумників

Таку назву носить конкурс, започаткований депутатом Рівненської обласної ради Ксенією Павловською, за кращі показники в навчанні  та здобутки на творчій ниві.

Учні ВПУ-22 м. Сарни неодноразово були переможцями в ньому.

Ось і напередодні найулюбленішого свята молоді – Дня св. Валентина в районному Будинку культури відбулося нагородження кращих студентів Сарненщини, які за результатами успішності в 1-му семестрі 2017-2018 н.р. набрали найвищі бали по успішності та проявили свою активну життєву позицію. Кращими в нашому навчальному закладі стали учениці групи № 20 бух.  Любов Сидорчук та групи 17 к/к Євгенія Вишневська.

Свято було справжньою казковою феєрією і його організатори проявили креативність і перетворили вестибюль Будинку культури у «маленький Париж», чарівні куточки з альтанками і «місцями для поцілунків» – це фотозони, де молодь залюбки робила світлини. Справжній майстер-клас організували по виготовленню «валентинок», в якому активну участь прийняли наші дівчата Наталія Крижик, Наталія Шепель, Євгенія Прадун, Анна Жук.

З піднесеним настроєм йшли до зали, де стали глядачами чудового молодіжного концерту.

А далі було нагородження – Ксенія Павловська та заступник голови Районної ради Микола Костецький вручали переможцям грамоти, іменні стипендії, квіти,  а групи підтримки отримали  солодкі подарунки від спонсорів.

Загальне фото і побажання: стремлінь, висот та успіхів у майбутньому – таким був оптимістичний фінал цього прекрасного свята.

Щиро вітаємо переможців!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *