Проходить тиждень будівельників!

Професійна майстерність педагога несе своє відображення в знаннях та уміннях учнів. Компетентний педагог володіє матеріалом, обізнаний у новітніх педагогічних та виробничих технологіях, здатний легко і доступно передати свої знання вихованцям.

Саме такий професіоналізм побачили колеги на відкритому уроці виробничого навчання будівельників, який провела Світлана Сорока у групі 040 буд. (ІІ курс). Майстер розкрила актуальність теми «Технологія оброблення швів у гіпсокартонних обшивках», її значимість, мотивуючи учнів застосуванням отриманих навичок у подальшій професійній діяльності. Детальний показ трудових операцій, їх супровід словесним поясненням, демонстрація обробки швів різними способами і різними матеріалами були проведені у витриманому темпі, з дотриманням принципів доступності і послідовності.

Протягом вступного інструктажу Світлана Михайлівна активно залучала учнів до співпраці, наголошувала на дотриманні правил техніки безпеки, пояснювала важливість організації робочого місця, акцентувала увагу учнів на охайності під час виконання роботи. І головне завдання, яке майстер пронесла крізь увесь урок з самого початку до останнього слова – це якість виконання робіт, адже учні Світлани Михайлівни знають, що якісна робота будівельника – це перепустка до постійного і високооплачуваного працевлаштування.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *