Кулінарія – це мистецтво!

Під таким гаслом розпочався в училищі професійний тиждень кухарів, кондитерів, барменів. Класний керівник групи 19 кух. Людмила Радько разом з учнями та журналістом часопису «Сарненські новини» Марією Кузьмич провели відкриту виховну годину, присвячену професії кухаря.

Майбутні професійні кулінари, а нині першокурсники, цікаво представили розмаїття та колорит української кухні, презентували найпопулярніші страви нашого народу. Учні не тільки розповідали про технологію приготування страв, а й заглядали в сторінки історії, літератури, мистецтва, що пов’язані з кулінарією, використовували фрагменти улюблених фільмів та власних відеокліпів, в яких відтворені свята і будні кафедри кухарів.

Цікавою була віртуальна екскурсія до Музею української кухні у нашому навчальному закладі, презентація посібника «Стародавні страви української кухні», у якому зібрані поліські кулінарні шедеври. Із захопленням слухали присутні знаного у нашому регіоні місцевого кореспондента Марію Кузьмич, яка виступила у якості учениці з доповіддю про сало – найпопулярніший і найулюбленіший український продукт.

Справжнє свято кулінарного мистецтва захопило усіх присутніх, не залишивши байдужим нікого, а особливо учнів групи 19 кух., у яких попереду ще роки навчання, відкриття і досягнення на ниві кулінарії.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *