У кожного може бути будинок мрії!

Професію будівельника можна сміливо назвати ровесником людської цивілізації, адже скільки живе людина, стільки вона потребує даху над головою.

З таким гаслом класний керівник Марія Ніколайчук розпочала годину спілкування у групі 041 буд. Учні розглянули еволюцію житла людей різних народів світу від печери до сучасних монолітів. У ході заходу учні на чолі з Марією Анатоліївною доповідали про особливості будівництва відповідно до природних умов різних куточків світу, а особливу увагу приділили нашому національному житлу – українській хаті. Розглянули основні елементи споруди, їх призначення та удосконалення у сучасному будівництві.

Цікавою була інформація  «ТОП Найдивовижніших будівель світу», яка вмістила і українську «Будівлю-навпаки», що знаходиться у Карпатах, а також «ТОП Швидкі технології будівництва», у якому презентували приклади того, як можна звести будинок за 45 днів.

Марія Анатоліївна завершила годину спілкування розважальною вікториною.

Основна думка, яка була донесена майбутнім будівельникам – це: «У кожного може бути свій будинок мрії. І лише мріючи, ми можемо досягати висот, тому що мрія – це рушійна сила до удосконалення.»

Людина щаслива тоді, коли вона щаслива у себе вдома!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *