Засідання математичного гуртка

Тиждень природничо-математичних дисциплін розпочався з виставки стінгазет, на яких учні різних груп розмістили цікаву та корисну інформацію, математичні кросворди і ребуси, головоломки, загадки і завдання на розвиток логічного мислення.

У вівторок відбулося засідання математичного гуртка «Логікус», керівник – викладач математики Алла Пігаль. Захід був присвячений видатній жінці, вченому, математикові Софії Ковалевській. Учні розглянули біографію, наукову і літературну діяльність Софії Василівни, розповідали цікаві факти з її особистого і публічного життя. У кінці засідання присутні утвердилися в одній думці: одна людина, яка має розум, кмітливість, винахідливість, наполегливість і бажання працювати, може зробити багато корисного для всього людства.

Протягом заходу Алла Василівна підводила учнів до думки, що математика – це не суха і даремна наука, вона навпаки – вимагає найбільше фантазії. Завершили захід словами М. Монтеня: «Хоча чужі знання можуть нас чомусь навчити, мудрим стаєш тільки власною мудрістю».

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *