Зустріч у “Математичному кафе”

Встановлення дружньої атмосфери, згуртованості колективу, підвищення загальної ерудиції учнів, виявлення здібностей та нахилів було основною метою позакласного заходу з математики, який став завершальним етапом тижня природничо-математичних дисциплін у навчальному закладі. Викладач математики Світлана Дриганець зібрала учнів у конференц-залі у «Математичному кафе», де відбулася зустріч-поєдинок груп кухарів І і ІІ року навчання у складі двох команд – «Переможці» та «Лідер». Гравці смакували різними завданнями з математичного меню, у якому були на вибір: математичні деруни, суп функціональний, алгебраїчний стейк, геометричний шашлик, логарифмічне желе і морозиво від Піфагора.

Спостерігачами математичної гри були кулінарні експерти (викладачі природничо-математичних дисциплін) та ресторанний критик (методист училища), які оцінювали математичні страви та по завершенню гри оголосили переможців – команду «Лідер», учнів групи 19 кух. Переможці та активні вболівальники були нагороджені дипломами та цікавими подарунками.

На завершення Світлана Володимирівна зачитала слова Льва Толстого: «Людину можна оцінювати добром, знаменник якого становить те хороше, що вона думає про себе, а чисельник – те хороше, що про неї думають інші» і побажала усім присутнім, щоб їх оцінювали лише неправильними дробами.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *