Конкурс фахової майстерності за професією “Штукатур”

23 квітня у ВПУ-22 відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів за професією «Штукатур». У ньому взяли участь 6 майбутніх будівельників: Ковальчук Петро і Фесянов Іван – група 039; Лотоцький Владислав і Костецький Олександр – 24 в/б; Матюк Едуард і Коток Дмитро – 05 ут.

Організатор та керівник конкурсу – майстер в/н Валентина Журавель, яка урочисто розпочала зустріч, оголосила умови і порядок проходження конкурсних завдань, критерії оцінювання та терміни виконання роботи.

Валентина Андріївна відмітила важливість та життєву необхідність професії будівельника, праця якого – вічна! Без неї не обходиться жодне суспільство упродовж усієї історії розвитку людства, а висококваліфіковані робітники завжди затребувані на ринку праці. І саме конкурси професійної майстерності утверджують правильний вибір майбутньої професії, привчають до якості та загартовують спеціальні уміння і навички.

Традиційно конкурс складався з двох турів: теоретичного і практичного. Теоретичний тур – це виконання тестових завдань з предметів спеціального циклу (технологія штукатурних робіт, матеріалознавство, охорона праці). Практичний – нанесення шару декоративної штукатурки  та формування фактури «короїд» колоподібними рухами.

Усі учасники чудово справилися із завданнями, але журі визначили такі призові місця:

ІІІ місце – Ковальчук Петро

ІІ місце – Коток Дмитро

І місце – Матюк Едуард

Вітаємо переможців!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *