ВИПУСК МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ У ВПУ №22 м. САРНИ

25 квітня 2018 року відбувся випуск групи 16 АМ за спеціальністю «Автомобільний транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів)». Першої групи молодших спеціалістів у цьому навчальному році. Цей день став для 21 учня незвичайним святом, якого немає в жодному календарі, але якого з таким нетерпінням і радістю чекали всі випускники.

Роки життя в училищі – це ті дні, коли учні прокидались та, не додивившись солодких снів, поспішали на заняття. А скільки цікавого дізналися в аудиторіях цього закладу від своїх викладачів-наставників, які навчили шанувати і любити майбутню професію, чуйності, милосердя, гуманності.

А все розпочиналося наче вчора… Чудового вересневого ранку, хто з радістю та завзяттям, дехто з острахом та хвилюванням прийшли до училища. І ось пролунав перший дзвінок, дзвінок, який лунав після того щодня і привів учнів-автомеханіків до випуску.

Перегорнулася ще одна сторінка літопису нашого навчального закладу.  З вітальними словами звернулись до учнів керівництво училища, наставники-викладачі. Головне побажання,- щоб вони запам’ятали, що у будь-якій ситуації потрібно залишатися людиною.

Випускники  сумуватимуть за стінами училища, та життя йде вперед і вони розуміють, що потрібно зробити усе, щоб педагоги пишалися ними, а всі інші впевнилися – ВПУ № 22 м. Сарни випускає найкращих спеціалістів і бути випускником училища –  почесно і престижно.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *