ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ – КРОК ДО МАЙБУТНЬОГО

Питання професійного самовизначення є актуальним для випускників, а також  непростим та надзвичайно важливим, оскільки ринок праці ставить свої вимоги перед майбутніми абітурієнтами. Не секрет, що і досі актуальними професіями на ринку праці залишаються здебільшого робітничі професії, які можна здобути у професійно-технічних навчальних закладах. Тому  для учнівської молоді було  проведено День відкритих дверей. Навчальний заклад з привітністю зустрічав гостей – учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл. Заступник  директора з навчальної роботи Микола Макаревич з любов’ю  і гордістю  ознайомив присутніх з історією навчального закладу, досягненнями колишніх випускників,  навчальною базою училища, з умовами вступу до навчального закладу. З цікавістю присутні слухали розповідь про спеціальності та професії, які можна отримати в навчальному закладі, професії, які будуть найбільш затребуваними на ринку праці в недалекому майбутньому. Слова про  навчальний  заклад були підкріплені  слайдами, виставкою  виробів столярів – меблевиків, кухарів, столярів, майстрів лозоплетіння.

Для гостей, які завітали на захід, силами учасників  гуртків  художньої самодіяльності, було організовано  концерт. Артистичність учнів на сцені підтверджує думку про те , що кожен учень може  себе тут  реалізувати, бо життєве кредо педколективу – «Не вмієш – навчимо, не хочеш – зацікавимо». Майбутні абітурієнти під час екскурсії закладом мали можливість побачити майстер-класи з тієї чи іншої професії та випробувати майстерність перукарів на собі, відвідати навчальні аудиторії, виробничо-навчальні приміщення, поспілкуватись із викладачами, учнями  закладу та дізнатись все з перших вуст. Хлопцям і дівчатам цікаво було почути думки фахівців про перспективність здобуття тієї чи іншої професії, отримати і поради щодо поєднання власних інтересів, нахилів і здібностей з сучасними вимогами ринку праці. У спілкуванні між дітьми можна було підслухати, що дітям навчальний заклад дуже  сподобався,  і вони хотіли б  у ньому навчатися.

Працівники училища доклали максимум зусиль, щоб  зустріч була  цікавою та змістовною і дала можливість учасникам свідомо та виважено підійти до вибору майбутньої професії та подальшого працевлаштування.

Проте, не зважаючи на визначений графік проведення Дня відкритих дверей, для зручності абітурієнтів та їхніх батьків (особливо це стосується приїжджих), двері навчального закладу відкриті для відвідувань кожного дня за виключенням вихідних (неділя) та святкових днів. Тож, запрошуємо до нашого закладу  у будь-який зручний для Вас день та час!

Шановні абітурієнти 2018 року! Вибір професії – це справа не одного дня, сьогодні ми зробили початок, а вдалий вибір залежить тільки від Вас!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *