Захист дипломних проектів молодших спеціалістів продовжується

26 квітня 2018 року відбувся випуск учнів групи 22 ВБ, які навчалися за  спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія (Будівництво та експлуатація будівель і споруд)». Випуск другої групи із трійки груп молодших спеціалістів.

Будівництво – це частина матеріальної культури суспільства, за ним можна судити про прогрес науки і техніки, особливості побуту, національні традиції.

17 молодших спеціалістів отримали освіту для професійної діяльності з будівництва та експлуатації будівель і споруд, монтажу і транспортування будівельних конструкцій, організації будівельних процесів і застосування їх на будівельних майданчиках та розробки проектно-технологічної документації, а також проектування конструкцій, основ і фундаментів будівель.

У період проходження практик (геодезичної, технологічної, переддипломної) випускники  набули досвіду професійної діяльності, практичних умінь і навичок, професійних якостей особистості фахівця, оволоділи сучасними методами та засобами праці в галузі будівництва для прийняття самостійних рішень під час виконання конкретних робіт у реальних ринкових і виробничих умовах.

Випускників вітали керівник групи, адміністрація, учні училища. А представники вищих навчальних закладів запросили на навчання до профільних вишів України.

Щасливої вам життєвої дороги, творчих звершень та гідної праці на благо Батьківщини!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *