Тріумф захисту дипломних проектів

27 квітня 2018 року відбувся випуск учнів групи 012 АМ за спеціальністю «Автомобільний транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів)», третьої і останньої групи молодших спеціалістів у цьому навчальному році.

Цей день для багатьох став водночас святковим, радісним і сумним.  Адже в минулому залишаються рідне училище, затишні стіни, гомінкі коридори, щирі друзі, добрі наставники, а завтра на наших випускників вже чекає транспортна інфраструктура регіону, цей факт обумовлює стабільний попит на спеціальність у абітурієнтів.

Директор Володимир Павлович Городнюк наголосив: «Сьогодні ви робите крок у доросле життя, де маєте реалізувати здобуті в стінах училища навички та вміння. Я вам щиро бажаю, щоб у житті вам все легко давалося!»

Також членами державної кваліфікаційної комісії був відмічений високий рівень підготовки учнів. Захист дипломних проектів пройшов у піднесеному настрої, і 24 учні залишили стіни училища.

Отримавши дипломи молодших спеціалістів, випускники висловили щиру подяку: керівництву закладу, наставникам та всім педпрацівникам, які створювали комфортні умови для навчання та надавали можливість отримати освіту європейського рівня.

Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *