Тиждень психології

Психологія – це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнати себе, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя.

В нашому училищі вже стало доброю традицією проведення предметних тижнів. Тиждень психології також зайняв своє місце в освітньому процесі навчального закладу. Цьогоріч тиждень психології в училищі проходив під гаслом «Назустріч один одному». Метою організації тижня було: реалізація психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвиток в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про власний внутрішній світ та інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу учнів, створення позитивного емоційного настрою.

Відкриття тижня відбулося на загальноучилищній лінійці з експрес-інформації «Цікава психологія» та тренінгу «Ранок починається з посмішки». Для розвитку стосунків між учнями, навичок самоорганізації на спільну діяльність було проведено гру «Слідопит», під час якої вони мали можливість висловити власну думку про училище, стосунки між учнями та педагогами.

Всі бажаючі впродовж тижня мали змогу взяти участь в  психологічній акції «Мудрі повчання», отримати пораду одного із видатних вчених, а також позитивні емоції та яскраві враження.

Розкрити творчий потенціал, уяву та фантазію допомогла акція «Ось такі ми поети», учасники якої самостійно складали вірші. Найкращі були презентовані наприкінці тижня на дошці оголошень.

З метою популяризації здорового способу життя, відмови від тютюнопаління психологічною  службою  та волонтерами училища було проведено акцію «Обміняй цигарку на цукерку».

На позитивній ноті пройшла акція «Квітка мого настрою», під час якої проводилося опитування: «З яким настроєм Ви сьогодні прийшли до училища?». Кожен колір «смайлика» символізував настрій. За результатами проведення акції на квітці переважав рожевий колір, який символізує доброту, любов, мрійливість і дружелюбність.

Наприкінці тижня було проведено конкурс учнівських малюнків та віршів. У малюнках учні відображали власне розуміння вислову «Назустріч один одному»

Тиждень психології став справжнім святом для душі. Він пройшов в режимі діалогу — цілющого стилю спілкування, де всі учасники отримали корисну інформацію та позитивний настрій.

«Якщо ви хочете, щоб життя вам посміхалося, подаруйте йому спочатку гарний настрій».

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *