Тісна співпраця з батьками – запорука успішного навчання

Батьківські збори є найважливішою формою взаємодії сім’ї і навчального закладу, засобом підвищення ефективності навчально-виховного процесу. З цією метою  в училищі  були проведені батьківські збори  учнів  третього року навчання.

Збори розпочалися з презентації «Сторінками учнівського  життя»,  в ході якої  батьки  були ознайомлені з  навчально-виховним   процесом  закладу.

Цікавим для батьків був виступ заступника  директора з навчальної роботи Макаревича М.М. про участь  випускників училища в  зовнішньому незалежному оцінюванні. Було звернуто увагу  на вимоги до учасників ЗНО, особливості проведення. Микола Матвійович закликав   батьків до  співпраці, що  дасть можливість позитивно вирішити  дане  питання.

Батьки прослухали інформацію заступника  директора  з НВР Брика С.П. про організацію виробничої практики учнів, ролі виробничої практики як складової навчальних планів і програм в підготовці кваліфікованих робітників, шляхи працевлаштування випускників.

Заступник директора з НВР Шапірко Л.О. наголосила на необхідності участі батьків в організації дозвілля дітей,   про особливості підліткового та юнацького віку, умови успішної взаємодії з дітьми, на конкретних прикладах проаналізувала  випадки виховання, які викликають найбільше проблем  у батьків.

Подальша робота проходила в навчальних аудиторіях , в ході якої батьки  та керівники навчальних груп  мали можливість більш детально розглянути питання  навчально-виховного процесу, намітити шляхи подолання та вирішення проблем.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *