Проведення Дня цивільного захисту та об’єктового тренування

07 травня з лінійки розпочалось проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Заступник директора з НВР Сергій Брик ознайомив учнівський та педагогічний колективи училища з графіком проведення Дня цивільного захисту та об’єктового тренування. Наголосив щодо проведення навчальної евакуації з приміщень і правильності дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру.

Заклад відвідали рятувальники  ДПРЧ-8 м. Сарни ДСНС України у Рівненській області, які виступили перед «евакуйованим» з навчальних приміщень колективом училища за сигналом «Увага всім!» з демонстрацією засобів пожежогасіння та практичним показом звільнення потерпілих у випадку аварій та ДТП. Рятувальники наголосили на правилах безпечної поведінки на воді та під час пожежі, а також на способах реанімації. Провели практичне тренування з гасіння пожежі вуглекислотним та порошковим вогнегасником.

Викладач предмета «Захист Вітчизни» Володимир Артюх продемонстрував сучасні зразки засобів індивідуального захисту для органів дихання. Пояснив, як і коли ними користуватися.

Протягом дня також були проведені вікторина з охорони праці та спортивна естафета-марафон з використанням протигазів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *