Маки червоні знов розцвітають. Пам’ять дідів бережуть.

8 травня в Україні  разом з усією Європою відзначається День пам’яті і примирення. Ця пам’ятна дата відповідно до Указу Президента України встановлена для вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті загиблих.

Глибокий слід в душах учнів та педагогічного колективу ВПУ-22 м. Сарни  залишили заходи на честь Дня пам’яті та примирення, відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої Світової війни. Під гаслом  «Ніколи знову»  в навчальному закладі  оформлено книжкову виставку,  в кожній навчальній групі пройшли години спілкування  «Подвиг, що залишиться у віках». Волонтери виступили з експрес-інформацією «Маки пам’яті й слави». Вихователі гуртожитку разом з вихованцями підготували та провели урок мужності «Ехо Перемоги – відлунює в серцях!», продемонстрували відео презентацію «Уклін живим, загиблим – слава!». Викладач історії  Євгеній Дударик  для учнів 2 курсу організував екскурсію в музей училища під гаслом «У пам’яті навіки збережем». Провідним бібліотекарем училища Раїсою Клок проведена історична година «Немеркнуче світло великої Перемоги». Учні групи 128 мех. опорядкували  могилу зенітникам, що знаходиться  на цвинтарі м. Сарни.

Низько вклоняємося ветеранам війни, яких залишилося серед нас, на жаль, не так багато, та вшановуємо пам’ять усіх загиблих співвітчизників, які боролися з нацистським режимом чи стали його жертвами. А також вшановуємо пам’ять загиблих під час нинішніх військових дій на території України. Пам’ятаймо, що той, хто  захищає свою землю – перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими і є запорукою нашої перемоги сьогодні.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *