Ласкаво просимо!

Сьогодні у стінах училища були незвичайні гості – учні 4-го класу загальноосвітньої середньої школи № 5 м. Сарни. Ці діти стоять на порозі юнацького віку, дорослішого життя, адже завершують початкове навчання і переходять у старшу школу. Інна Петрівна як їхній класовод і наставник вирішила ознайомити своїх вихованців із професіями, які є і які затребувані у нашому регіоні, а також із закладом, де проходить підготовка кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів багатьох напрямків: будівництво, механіка, кухарство, стародавні ремесла, столярна справа тощо.

Володимир Павлович на правах господаря організував для цікавої малечі екскурсію по навчальних корпусах, кабінетах, майстернях і лабораторіях. Діти побачили музей закладу, бібліотеку, актову і спортивну зали. Особливу увагу директор училища приділив навчально-практичним центрам: з підготовки будівельників за матеріалами і технологіями будівельних компаній «Хенкель» і «Кнауф», з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, а також навчально-практичному комплексу з підготовки кухарів, кондитерів, барменів.

Ми завжди раді відвідувачам, гостям, майбутнім, теперішнім і колишнім учням, їхнім батькам. Приходьте до нас у будь-який зручний для Вас час.

Ласкаво просимо!

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *